Pliki dźwiękowe midi

Dlaczego się tutaj znalazłem?

Jednym z najczęstszych powodów jest brak w bazie danych pliku dźwiękowego wskazanego przez użytkownika. Jeżeli adres został wpisany ręcznie, wtedy należy sprawdzić, czy nie ma gdzieś błędu. Jeżeli przekierowanie nastąpiło z sekcji akordy, wtedy należy sprawdzić, czy znany jest rodzaj akordu. Jeżeli rodzaj jest znany, a mimo wszystko wystąpił błąd, wtedy można taki fakt zgłosić za pomocą formularza kontaktowego. Jeżeli natomiast rodzaj akordu nie jest znany, wtedy sprawa jest jasna. Po prostu próbki dźwięków takiego nieznanego akordu nie są przygotowane.

Co mogę zrobić?

Jeżeli błąd wystąpił przy znanym akordzie, można ten fakt zgłosić za pomocą formularza kontaktowego. Jeżeli wystąpił błąd w adresie, można przejść do sekcji akordy i tam wyszukać właściwy plik.

facebook

Szukaj z google:

Na skróty:

TransponowaniePrzetransponuj akordy do dowolnej tonacji: Transponowanie akordów
Wyszukiwanie akorduZnajdź nazwę akordu na podstawie dźwięków składowych: Wyszukiwanie akordów
Generowanie akordu MIDIWygeneruj dźwięk/akord midi na podstawie wybranych klawiszy fortepianu: Generowanie dźwięków/akordów MIDI
Test słuchuZbadaj swój słuch w zakresie rozpoznawania różnic częstotliwości lub sprawdź zdolność słyszenia wysokich częstotliwości.
Napisz wiadomośćPytania, zgłoszenia związane z prawami autorskimi (blokowanie i udostępnianie pełnych tektów): Formularz kontaktowy
Zespoły naszych użytkownikówZobacz zespoły naszych użytkowników lub dodaj swój: Zespoły naszych użytkowników
InformacjaZobacz piosenki oczekujące na akceptację: Poczekalnia
InformacjaZapoznaj się z polityką prywatności na stronie: Polityka prywatności

Reklama:

Aby umieścić reklamę na stronie CDur.pl skontaktuj się z redakcją korzystając z formularza

PDProgs 2010
CDur.pl - Chwyty na gitarę, akordy na keyboard.